Antikvariát – výkup

Knihy do antikvariátu vykupujeme za pevně stanovené ceny závislé na poslední známé prodejní ceně titulu a na tom, zda se jedná o námi doporučovanou knihu či zda jsou ve výkupu přítomny vzácné knihy.

IMG_2974

Vykupujeme všechny knihy z oblasti našeho zaměření (esoterika, alternativní medicína, apod.), které jsme kdy prodávali a máme je tím pádem v databázi.

Kompletní seznam námi vykupovaných knih najdete setříděný podle příjmení autora zde.

Odkupní cenu si můžete přesně vypočítat, zadáte-li vámi nabízené knihy do naší výkupní kalkulačky. Vytisknete-li si výstup z kalkulačky, je pro nás cena závazná po dobu 14-ti dnů.

Výkupy do 20 kusů provádíme na počkání za hotové po celou provozní dobu.

Výkupy nad 20 ks provedeme cca do týdne – na místě sepíšeme dodací list a výtěžek poukážeme na vámi udaný účet nebo si jej vyzvednete při příští návštěvě v hotovosti.

Výkupy nad 100 ks je potřeba předem dohodnout.

Něco navíc:

  • výkup 20 knih na počkání trvá cca 10 minut
  • při každém výkupu je nutno předložit průkaz totožnosti a podepsat smlouvu o výkupu
  • pro větší výkupy (cca nad 100 ks) si můžeme sami dojet (v rámci Prahy a okolí)
Všeteččiny dotazy:
"Když přinesu vzácnou knihu, dostanu za ni hodně peněz?" "Takto to neděláme, ale za každou vzácnou knihu vykoupíme 5 dalších obyčejných knih za 20 %."

"Knihy, které doporučujete, také lépe vykupujete?" "Ano, všechny doporučované knihy vykupujeme trvale za 20 %."

"Co když jsem knihu koupila jinde, vykoupíte ji také?" "Samozřejmě - není rozhodující, kde jsi knihu získala ani v jakém je stavu. Podmínkou však je, aby byla kompletní, se všemi stranami."