Partneři Kruhu

Partneři Kruhu nabízí členům Kruhu Hledající rozličné výhody. Podmínkou pro čerpání výhod je předložení průkazky Kruhu při návštěvě partnera.

Do Kruhu mohou být přijati partneři z řad malých poskytovatelů služeb a prodejců (max do 25 zaměstnanců), jsou-li filosoficky podobného zaměření. Podmínkou přijetí partnera je vnitřní souhlas a závazek ke snaze o dodržování Patera a poskytnutí informací o sobě ve vizitce partnera. Každý partner nabídne členům Kruhu nějaké výhody, které mohou spočívat například ve službě navíc, slevě či dostupnosti služby, která pro obyčejné zákazníky není dostupná (třeba speciální zmrzlinový pohár v cukrárně :-)).


Hannah Machová se stává první partnerkou Kruhu

 Již od konce roku 2011 jsme se domluvili s první partnerkou. Nemuseli jsme chodit daleko, protože Hannah v našem knihkupectví přímo pracuje. Kromě toho se však zabývá homeopatickým poradenstvím. Vizitku najdete zde . Objednat se může kdokoli, ale pokud máte průkazku člena, dostanete i ve vizitce uvedenou výhodu (tj. slevu 25 % na poradentství + k tomu detoxikaci přístrojem Body detox zdarma).


Dalším partnerem Kruhu se stává centrum Dajána

 Dalším partnerem Kruhu se pro rok 2012 stává centrum Dajána. Vizitku Dajány najdete zde. Pro členy Kruhu nabízí terapii na rezonančním lehátku v délce 45 minut za 250 Kč místo běžných 500 Kč. Kromě toho centrum Dajána organizuje přednášky a zajišťuje různé druhy masáží. Bližší informace o Dajáně najdete zde.


Třetím partnerem Kruhu se stává od května 2012 paní Jolana Magdaléna Tuháčková

 Počátkem května jsme přivítali našeho třetího partnera Kruhu, paní Jolanu Magdalénu, která se zabývá výkladem za pomoci Oshova Zenového Tarotu. Můžete se objednat na výklad přímo v prostorách knihkupectví (obvykle ve středu) nebo si schůzku domluvit individuálně, členové Kruhu obdrží slevu 20 %. Bližší informace najdete ve vizitce partnera zde a na vlastních www stránkách.


Čtvrtým partnerem Kruhu se stává od srpna 2012 paní Darina Datlová se slevou 10 % v prodejnách zdravé výživy Alterna medica

 Paní Darina Datlová provozuje již řadu let prodejnu se zdravou výživou, léčivými bylinami a prostředky alternativní medicíny. Nedávno přibyla k hlavní pobočce na Praze 4 nedaleko metra Opatov ještě další prodejna, tentokrát na Praze 2 poblíž metra I. P. Pavlova. V obou dvou prodejnách obdržíte po předložení průkazky člena Kruhu slevu 10 % na celý sortiment. Součástí prodeje je i poradenství „přes pult“, – složitější případy řešíme v osobní poradně na objednávku.

Vizitku partnera najdete zde, vlastní stránky s aktuální nabídkou potom zde.


Pátým partnerem Kruhu je od září 2012 Ludmila Chrášťanská se slevou 15 až 20 % na kurzy v Centru Nesměň (podle typu programu)

K dalšímu partnerství jsem přesvědčil svoji dlouholetou známou Lídu Chrášťanskou, na jejíž kurzy jsem před dobrými dvaceti lety rád chodíval (tehdy ještě na statek ve Skřidlech). Vy se pak můžete těšit na slevu 15 až 20 % z kurzů pořádaných Centrem Nesměň – tedy z různých oblastí seberozvoje – od holotropního dýchání, přes rozvíjení kreativity či vision quest po súfijské tance a mnoho dalšího.

Vizitku partnera najdete zde, vlastní stránky s aktuálním programem potom zde.


Šestým partnerem Kruhu se od února 2013 stává paní Jana Holická z Českých Budějovic,

provozující již 20 let prodejnu Johanka (čaje, bylinky, aromaterapeutická kosmetika, koření, esence, energetické obrázky) a terapeutka. Nabízí slevy na míchání Bachových esencí a esencí volně žijících zvířat WEAE (sleva 20 %), slevami na reflexní terapii (15 %) a na konzultace, poradenství, semináře a čaje oolong a Rooibos (10 %) v prodejně Johanka.

Vizitku partnera najdete zde, vlastní stránky s aktuálními informacemi potom zde.