Odpočítávání

Pondělí 2. 11. – začíná sleva 50 % na antikvariát + vybrané knihy za 1 Kč

Pondělí 2. 11. je dvakrát zajímavý den

Letos poprvé nastal souběh dvou událostí v knihkupectví, a to konce „říjnového odpočítávání“ s prodejem knih po koruně a začátku slevy 50 % na antikvariát. Stalo se tak díky tomu, že 31. 10. připadlo na sobotu, čímž její úlohu převzal nejbližší pracovní den, tedy pondělí 2. 11.. Obě akce probíhají současně v patře knihkupectví:

Konec říjnového odpočítávání

V týdnu od 2. do 6. 11. budou ceny knih z říjnového odpočítávání již stoupat. V pondělí budou knihy po koruně, v úterý po dvou korunách, až v pátek nastane definitivní konec odpočítávání po 5 Kč/ks. Aktualizovaný stav beden, ze kterých je možno vybírat (k 26. 10.), a další podrobnosti najdete zde.

Listopad: pravidelný výprodej antikvariátu za 50 %

Opět nastává každé tři měsíce opakovaný výprodej antikvariátu. První den (2. 11.) je vyhrazen pro přímé návštěvníky knihkupectví. Po uzavření obchodu tohoto dne (v 18:00 hod.) se ceny sníží i v internetovém obchodě, takže bude možno objednávat vše k zaslání poštou nebo vyzvednutí na jednom z výdejních míst. Na počátku měsíce je k dispozici přibližně 3300 knih. Seznamy knih najdete na dvou místech: jednak vše na jedné stráncesetříděné podle příjmení autora. Nebo v sekci „Antikvariát“ internetového obchodu.