E-novinky k 11. 6. 2020

Dobrý den.

Níže zasíláme pravidelný seznam novinek za dobu od posledního mailu a přikládáme nové aktuality.

S pozdravem a přáním všeho dobrého

Jan Jelínek

—> Šťastny ať jsou všechny bytosti. <—
Jan Jelínek, knihkupectví Hledající, Za Pohořelcem 12,
169 00 Praha 6, tel. 220 873 250, mobil 776 453 310,
e-mail: info@hledajici.cz, http://www.hledajici.cz/
otevřeno: po-pá 10-18, ve středu do 20 hodin


„Přijďte jen tak – ta správná kniha si vás sama najde – Hledající.“


Daniel Dedera: Dech života (nyní za 1 Kč!)

K libovolné objednávce Vám v případě zájmu přidáme tuto zajímavou knihu. Úplně samostatné objednání je možné pouze v případě osobního vyzvednutí v knihkupectví nebo lze přidat k libovolné objednávce s jakýmkoli způsobem doručení a platby. Možné je objednání 1 až 2 ks do vyprodání zásob, které jsou nicméně dostatečné. Nabídka platí pro všechny objednávky uskutečněné do neděle 21. 6. 2020 včetně. Ukázku najdete v případě zájmu v detailu knihy.

Dech života - obálka

Zcela jedinečným způsobem porovnané a osvětlené dva pohledy – duchovní a exaktní. Objevování smyslu života v odkazu kultur i současné vědy.

Pozn.: Autor je synem naší kmenové autorky Marty Foučkové, jejíž knihy „Jsem“ a „Já jsem“ patří dlouhodobě k našim nejprodávanějším.


Zapomenuté zásoby z nakladatelství Půdorys a Tvrz:

Asi bych to neměl veřejně říkat, ale jde o docela zajímavý příběh: Zásoby zbytků dvou níže uvedených knih (a několika dalších jednotlivostí) se nečekaně nalezly pod postelí během stěhování bytu. Šlo o knihy s drobnými vadami, na které se poté zcela pozapomnělo. A tak jsou po delší době opět k dispozici. Jedná se opravdu o zbytky – cca po 10 ks – s již horšími obálkami. Přesto nepochybujeme, že znalé potěší. 🙂 Z důvodu omezeného počtu je možné objednávat pouze maximálně 2 ks na osobu. Děkujeme za pochopení.

Louis Charpentier: Mysterium katedrály v Chartres (nakl. Půdorys)

Navazuje chartreská katedrála na tradici dolmenů, kam druidové vodili zasvěcovat adepty?Kniha dává na podobné otázky odpověď.

Slabikář doktora Johanna Fausta (díl I.) (nakl. Tvrz)


Po Praze (a Kladně i Brně) doručujeme knihy zdarma

U zásilek od 800 Kč můžete zvolit při dokončování objednávky volbu „DORUČENÍ po Praze“ (jste-li z Prahy či Kladna – očekávat nás můžete každý pátek od 18 do 21 hodin) či „DORUČENÍ po Brně“ (u Brna či okolí D1 a D2 – v tomto případě k Vám můžeme zajet vždy během výjezdu na Slovensko). Zásilky v uvedené doby rozvážíme sami s platbou na místě v hotovosti. A rádi se s Vámi naživo uvidíme. 🙂


Slovensko – další podání plánováno na 23. 6. 2020

Uzávěrka objednávek pro toto podání je v pondělí 22. 6. 2020, 10:00 hod.. Do této doby musíme obdržet objednávku a v případě platby předem též platbu. Poštovné na Slovensko je při zasílání na dobírku 4 eura, při platbě převodem pak 2,4 eur. Cena knih je stejná jako v ČR, pouze přepočtená aktuálním kurzem.


Nová dodávka hry, která nám změnila život:

Eva Velechovská: Třináctá komnata

Hru jsme hrávali s našimi dětmi již od jejich cca 8 let a ještě častěji mezi sebou sami dospěli (buď ve dvou nebo s přáteli). A vždy jsme se dostali k zajímavé diskuzi o životě nebo událostem, na které by se v běžném životě pravděpodobně řeč vůbec nestočila. Ve hře jsou zajímavé (kromě připravených otázek na běžných políčkách) i „volné otázky“ (když vstoupíte s figurkou na některou z křižovatek). Zde se můžete, kromě jiného, zeptat kteréhokoliv hráče na cokoliv (odpověď není povinná, jen dobrovolná – stejně jako v celé hře).

Chcete-li se na hru trochu naladit, můžete si přečíst ukázky otázek v detailu položky. „Změna života“ je v titulku myšlena trochu s nadsázkou, ale nepochybuji, že díky hře jsme se dokázali o mnohém bavit o dost otevřeněji, a to především u vztahových záležitostí.

Třináctá komnata - hra

Kromě základní verze (plán s otázkami v tubusu) jsou k dispozici ještě rozšiřující otázky se zaměřením na partnerské vztahy („Třináctá komnata pro partnery“ – pouze knížečka s otázkami bez hracího plánu) a také verze do pracovního prostředí („Třináctá komnata pro manažery“ – zde se nelekněte názvu – otázky jsou doslova pro každého, kdo v jakémkoliv zaměstnání figuroval – opět můžete v detailu nahlédnout do ukázek otázek; verze pro manažery je opět kompletní sada včetně hracího plánu). Hru ve všech verzích mám opravdu rád, pročež je zařazena i v našem „zlatém fondu„.


Přivezli jsme novou dodávku knih – nyní o cca 20 Kč levněji:

Karel Nejedlý: Metoda RUŠ aneb Já to mám jinak

Metoda (auto)psychoterapie na základě zpracovávání neuzavřených věcí, které nás ovlivňují a které odhalujeme pomocí našich postojů k významným osobám v našem životě (rodiče, vychovatelé, sourozenci, partneři, …), a to tím způsobem, že analyzujeme, co nám na nich vadí, co nás na nich „štve“; bývají to právě ty věci, se kterými máme sami problém a pokud je vytáhneme na světlo, můžeme je pomocí zde popsaných nápaditých technik „utnout u kořene“ – což se děje jejich „přijetím“ nebo ve složitějších případech dalšími postupy …

(v ceně knihy jsme nyní udělali „přesmyčku“ ve Váš prospěch a internetovou cenu snížili z 397 Kč na 379 Kč)

Metoda RUŠ - obálka

Kromě české verze je v případě zájmu od loňského roku k dispozici i verze kompletně převedená do angličtiny („The RUŠ method or It’s not my case„).


Další vonící dodávka od Rymera:

šalvěj bílá, 20 g

Tento druh americké šalvěje roste a pochází ze západního pobřeží Severní Ameriky. Indiáni ji považují za nejposvátnější bylinu a velmi účinný lék. Je ceněna hlavně pro své očistné účinky, proto se používá před různými ceremoniemi a rituály. Velmi dobře pročišťuje místnosti i různé předměty, dokáže ale také vyčistit naši duši a pomoci při hledání cesty ve vlastním životě. Vůně při vykuřování je velmi jasná, typicky kořeněná.

K dispozici máme i širokou nabídka dalších kadidel a vykuřovadel firmy Rymer včetně jimi distribuované knihy „Vykuřovadla: Dech draka„, jejíž zásoby jsme společně se současnou dodávkou doplnili.


Vaše spokojenost nás těší

Ke dni 10. 6. 2020 jsme dosáhli v průzkumu zákaznické spokojenosti organizované portálem Heureka hodnoty 100 %! Velmi si toho vážíme, i když víme, jak je tato hodnota křehká. Stačí jedno negativní hodnocení a rázem jsme pod hodnotou 99,5 %, která se již zaokrouhluje na zobrazovanou hodnotu 99. Také jsme si vědomi, že přes takto výborné hodnocení se nám chyby nejednou stávají, nicméně se je vždy snažíme řešit k pokud možno co největší spokojenosti. Je pak na Vaší shovívavosti podpořené možná i událostmi okolo nouzového stavu, že jsme v poslední době žádné negativní hodnocení neobdrželi. Moc za to děkujeme.

A jak vlastně hodnocení vzniká? V okamžiku dokončování objednávky je systému Heureky spolupracujícími e-shopy předáván e-mail objednávajícího s přesným časem objednávky (bez dalších informací). Po 10-ti dnech od tohoto okamžiku je pak nezávislým systémem, který nemůže e-shop nijak ovlivnit, zákazníkovi zaslán dotazník spokojenosti, který může vyplnit. Odpověď je zaznamenána, přičemž hlavní ukazatel se odvozuje od podílu odpovědí „doporučil bych obchod svým známým“ za posledních 90 dnů. Hodnocení je tedy do velmi velké míry neovlivnitelné a tím pádem objektivní. I já sám se jím při nákupech v jiných e-shopech řídím, když mne jejich důvěryhodnost zajímá.


Seznam novinek v knihkupectví od 12. do 28. 5. 2020:

MF 291 – Obličejová jóga pro začátečníky
Autor: Nadira V. Persaudová
Nakladatelství: Mladá fronta
techniky spočívající v jemném tlaku a masírování pro oživení pleti, prokrvení, vykreslení obrysů, vyhlazení jemných vrásek, projasnění a zpevnění
Recenze: Ne – Ukázka: Ne – Vaše názory: 0
Cena: 250.00 Kč, Vyšlo: 25.05.2020, Kategorie: Knihy | nezařazeno

AG 229 – Alchymista /Argo 2015/
Autor: Paulo Coelho
Nakladatelství: Argo
Recenze: Ne – Ukázka: Ne – Vaše názory: 0
Cena: 184.00 Kč, Vyšlo: 22.05.2020, Kategorie: Knihy | nezařazeno

DF 036 – Domácnost našich babiček-zahrada,louka,zvířata,les
Autor: Alena A. Gajdušková
Nakladatelství: Dauphin
maso, ovoce, octy, oleje, marmelády, povidla, nápoje, byliny a různé návody tak, jak vařily, pekly a spořádané domácnosti vedly naše babičky
Recenze: Ne – Ukázka: Ne – Vaše názory: 0
Cena: 398.00 Kč, Vyšlo: 22.05.2020, Kategorie: Knihy | nezařazeno

EU 380 – Hledání pravdy (Učení a praxe Strovoloského mága)
Autor: Daniel Joseph
Nakladatelství: Eugenika
sedm úrovní vědomí, sedm nebes, tři světy existence, tři nástroje duše, lidští andělé, lidští ďáblové, elementálové … z nauky léčitele Daskala
Recenze: Ne – Ukázka: Ne – Vaše názory: 0
Cena: 277.00 Kč, Vyšlo: 22.05.2020, Kategorie: Knihy | nezařazeno

AN 305 – Indigová realita
Autor: Simon Loyd
Nakladatelství: Anag
volné pokračování bestselleru „Indigový svět“ s hlavním tématem „spirituální a osobní rozvoj“; včetně technik a praktik pro osobní a duchovní růst
Recenze: Ne – Ukázka: Ne – Vaše názory: 0
Cena: 278.00 Kč, Vyšlo: 22.05.2020, Kategorie: Knihy | nezařazeno

KA 081 – Jedno nezbytné
Autor: Jan Amos Komenský
Nakladatelství: Kalich
Spisek Unum Necessarium (v tomto překladu Jedno nezbytné) napsal Komenský dva roky před svou smrtí a koncipoval jej jako svůj odkaz a závěť.
Recenze: Ne – Ukázka: Ne – Vaše názory: 0
Cena: 204.00 Kč, Vyšlo: 22.05.2020, Kategorie: Knihy | nezařazeno

EM 201 – Kuchařka pro zdravé střevo
Autor: David Frej
Nakladatelství: Eminent
imunita začíná ve střevech – 112 receptů pro ozdravení mikroflóry; recepty úprav hub, které aktivují prospěšné látky; probiotika a jejich zdroje, …
Recenze: Ne – Ukázka: Ne – Vaše názory: 0
Cena: 278.00 Kč, Vyšlo: 22.05.2020, Kategorie: Knihy | nezařazeno

DF 037 – Pečeme chleba z kvásku a děláme domácí těsta
Autor: Alena A. Gajdušková
Nakladatelství: Dauphin
autorka vychází z historických kuchařských knih i archivů rodinných, ručně psaných receptů z konce 19. století, přičemž vše sama odzkouší a upeče…
Recenze: Ne – Ukázka: Ne – Vaše názory: 0
Cena: 231.00 Kč, Vyšlo: 22.05.2020, Kategorie: Knihy | nezařazeno

RF 027 – Průvodce duchovním životem
Autor: Jean-Jos. Surin
Nakladatelství: Refugium
I když se Jean-Joseph Surin SJ (1600-1665) vydání svého „Průvodce duchovním životem“ nedočkal, vycházel později a mnohokrát …
Recenze: Ne – Ukázka: Ne – Vaše názory: 0
Cena: 205.00 Kč, Vyšlo: 22.05.2020, Kategorie: Knihy | nezařazeno

SL 049 – S rozumem v koncích
Autor: Edward Dutton
Nakladatelství: Sol Noctis
Stáváme se méně inteligentními. Autoři představují vršící se hromadu důkazů, že lidé jsou podstatně méně inteligentní, než byli před 100 lety…
Recenze: Ne – Ukázka: Ne – Vaše názory: 0
Cena: 408.00 Kč, Vyšlo: 22.05.2020, Kategorie: Knihy | nezařazeno

EU 381 – Strach a obavy
Autor: Lise Bourbeau
Nakladatelství: Eugenika
nenechte se zbytečně stresovat názory, které vás vězní – strach totiž není nic jiného než přesvědčení, která v sobě máme a která nás omezují
Recenze: Ne – Ukázka: Ne – Vaše názory: 0
Cena: 156.00 Kč, Vyšlo: 22.05.2020, Kategorie: Knihy | nezařazeno

GD 168 – Barefoot: Žij naboso!
Autor: Lucie Pytlová
Nakladatelství: Grada
výhody a rizika bosé chůze; cvičení pro stimulaci chodidel; cviky pro ploché nohy a vbočené kotníky; tipy na výběr vhodné obuvi pro děti i dospělé
Recenze: Ne – Ukázka: Ne – Vaše názory: 0
Cena: 213.00 Kč, Vyšlo: 20.05.2020, Kategorie: Knihy | nezařazeno

NX 059 – Jak nezemřít – Objevte potraviny,…
Autor: Michael Greger
Nakladatelství: Noxi
Recenze: Ne – Ukázka: Ne – Vaše názory: 0
Cena: 464.00 Kč, Vyšlo: 20.05.2020, Kategorie: Knihy | nezařazeno

GD 169 – Matky, dcery a komplikované vztahy
Autor: Karen C.L. Anderson
Nakladatelství: Grada
Vztah s matkou je jedním z nejdůležitějších faktorů, které ovlivňují váš život. Co když vás ale matka zanedbávala nebo naopak dusila láskou? …
Recenze: Ne – Ukázka: Ne – Vaše názory: 0
Cena: 250.00 Kč, Vyšlo: 20.05.2020, Kategorie: Knihy | nezařazeno

MF 289 – Pečujte o svou energii
Autor: Alla Svirinskaja
Nakladatelství: Metafora
uchraňte se před lidmi a situacemi sabotujícími vaši vnitřní harmonii (podpora aurálního imunitního systému, obnova aury pomocí meditace, …)
Recenze: Ne – Ukázka: Ne – Vaše názory: 0
Cena: 278.00 Kč, Vyšlo: 20.05.2020, Kategorie: Knihy | nezařazeno

GD 171 – Pokrok bez povolení
Autor: Róbert Chovanculiak
Nakladatelství: Grada
Pokrok bez povolení je o střetu digitálních technologií 21. stol. se světem kamenných institucí 20. stol.. eBay, Uber, bitcoin, AirBNB a další
Recenze: Ne – Ukázka: Ne – Vaše názory: 0
Cena: 362.00 Kč, Vyšlo: 20.05.2020, Kategorie: Knihy | nezařazeno

MF 290 – Probuďte v sobě sílu mocného léčitele
Autor: Kelly N. Goresová
Nakladatelství: Metafora
jak naše myšlenky, přesvědčení a emoce ovlivňují naše zdraví; jaké existují typy stresu; jak aktivovat účinný léčebný mechanismus těla; …
Recenze: Ne – Ukázka: Ne – Vaše názory: 0
Cena: 278.00 Kč, Vyšlo: 20.05.2020, Kategorie: Knihy | nezařazeno

GD 170 – Šťáva z řapíkatého celeru
Autor: Anthony William
Nakladatelství: Grada
vše, co potřebujete vědět o superléku, který léčí střeva, zmírňuje poruchy zažívání, vyrovnává hladinu cukru v krvi, krevní tlak a hmotnostní výkyvy
Recenze: Ne – Ukázka: Ne – Vaše názory: 0
Cena: 371.00 Kč, Vyšlo: 20.05.2020, Kategorie: Knihy | nezařazeno

MI 229 – Buddha vaří – Výživa podle typologie tibetské med.
Autor: Klaus Herkommer
Nakladatelství: Maitrea
Kniha poslouží všem začátečníkům jako uvedení do problematiky základů stravování podle tibetského lékařství a analýzy podle typů konstituce. Recepty.
Recenze: Ne – Ukázka: Ne – Vaše názory: 0
Cena: 553.00 Kč, Vyšlo: 18.05.2020, Kategorie: Knihy | nezařazeno

PE 125 – Detektivka mého života
Autor: Jana Sedlmajerová
Nakladatelství: Petrklíč
Položili jste si někdy otázku,proč se vám dějí věci v životě tak,jak se dějí?Udržme si v sobě vnitřní svobodu tak,abychom vůči sobě nepáchali zločiny.
Recenze: Ne – Ukázka: Ne – Vaše názory: 0
Cena: 241.00 Kč, Vyšlo: 18.05.2020, Kategorie: Knihy | nezařazeno

ME 075 – Děti nového milénia (knihovnička Meduňky, sv. 45)
Autor: Milena Králová
Nakladatelství: K4K
Nejen vlastní poznatky z oblasti výchovy dětí do 18 let se zaměřením na komunikaci. Výchova rozšířená o respekt k jejich duchovnímu potenciálu.
Recenze: Ne – Ukázka: Ne – Vaše názory: 0
Cena: 128.00 Kč, Vyšlo: 18.05.2020, Kategorie: Knihy | nezařazeno

ZE 013 – Doba koronavirová (18 autorů, 18 pohledů)
Autor: Václav Cílek
Nakladatelství: Zeď
Honzák / Drbal / Cílek / Leierová / Vácha / Machala / Gojda / Konvalinka / Hronová /Komářek / Bobek / Lipold / Hogenová / Hála / Hostomský / Holub …
Recenze: Ne – Ukázka: Ne – Vaše názory: 0
Cena: 277.00 Kč, Vyšlo: 18.05.2020, Kategorie: Knihy | nezařazeno

DE 001 – Léčebné obrazce (knihovnička Meduňky svazek 46)
Autor: Jan Hnilica
Nakladatelství: K4K
obrazce podporující léčbu orgánů, podporující nervový systém, ap.
Recenze: Ne – Ukázka: Ne – Vaše názory: 0
Cena: 128.00 Kč, Vyšlo: 18.05.2020, Kategorie: Knihy | Léčitelství

CE 169 – Můj dědeček třešňový strom
Autor: Angela Nanetti
Nakladatelství: Cesta domů
kniha o čtyřech prarodičích, na venkově i ve městě, o huse Alfonzíně, tlustém ne-psovi, rychlé mámě a klidném tátovi a dědečkovi, který měl rád stromy
Recenze: Ne – Ukázka: Ne – Vaše názory: 0
Cena: 419.00 Kč, Vyšlo: 18.05.2020, Kategorie: Knihy | nezařazeno

ME 076 – Nebe v pronájmu: Andělé zázraků
Autor: Judita Peschlová
Nakladatelství: K4K
autorka se zabývá anděly mnoho let a nabízí čtenářům mnohé rituály a návody, jak s anděly komunikovat a jak s jejich pomocí dosáhnout vytoužených cílů
Recenze: Ne – Ukázka: Ne – Vaše názory: 0
Cena: 119.00 Kč, Vyšlo: 18.05.2020, Kategorie: Knihy | nezařazeno

JT 107 – Pomalu – Žít život jednoduše
Autor: Brooke McAlaryová
Nakladatelství: Jota
Už vás nebaví věčný shon? Zpomalte.Ještě dnes. Je to jen na vás. Klíčem ke štěstí je žít prostě a plně. Přibrzděte a nepodléhejte tlaku každodennosti.
Recenze: Ne – Ukázka: Ne – Vaše názory: 0
Cena: 370.00 Kč, Vyšlo: 18.05.2020, Kategorie: Knihy | nezařazeno

MI 230 – Vědomý lídr
Autor: Margaret Wheatleyová
Nakladatelství: Maitrea
… jak být v dnešním světě vůdčí osobností, která přispívá k obnově zdravého rozumu …
Recenze: Ne – Ukázka: Ne – Vaše názory: 0
Cena: 344.00 Kč, Vyšlo: 18.05.2020, Kategorie: Knihy | nezařazeno

PA 143 – Vztahy a mýty – Párová terapie do kapsy
Autor: Honza Vojtko
Nakladatelství: Paseka
Recenze: Ne – Ukázka: Ne – Vaše názory: 0
Cena: 269.00 Kč, Vyšlo: 18.05.2020, Kategorie: Knihy | nezařazeno

PT 547 – Antistresová knížka pro učitelky mateřské školy
Autor: Gabriele Kubitschek
Nakladatelství: Portál
Děti jsou svébytné malé osobnosti a práce s nimi vyžaduje velké úsilí. Podněty pro relaxaci, komunikaci a týmovou práci učitelek v MŠ.
Recenze: Ne – Ukázka: Ne – Vaše názory: 0
Cena: 185.00 Kč, Vyšlo: 15.05.2020, Kategorie: Knihy | nezařazeno

PT 546 – Jde to i bez plastů
Autor: Sylvia Schaab
Nakladatelství: Portál
30-ti denní program pro celou rodinu: odmítejte nepotřebné, redukujte, používejte znovu, recyklujte, kompostujte, …
Recenze: Ne – Ukázka: Ne – Vaše názory: 0
Cena: 325.00 Kč, Vyšlo: 15.05.2020, Kategorie: Knihy | nezařazeno

PT 548 – Odpuštění
Autor: Guy Gilbert
Nakladatelství: Portál
Kniha známého kněze a vychovatele delikventní mládeže přibližuje mimořádně důležité téma odpuštění, které je nejkrásnější cestou ke svobodě.
Recenze: Ne – Ukázka: Ne – Vaše názory: 0
Cena: 148.00 Kč, Vyšlo: 15.05.2020, Kategorie: Knihy | nezařazeno

OW 029 – Esence a alchymie – Dějiny parfému
Autor: Mandy Aftel
Nakladatelství: One Woman Press
dějiny používání vonných látek; popis přírodních surovin, které se tradičně pro výrobu parfémů používají; rady a návody při tvorbě parfémů
Recenze: Ne – Ukázka: Ne – Vaše názory: 0
Cena: 441.00 Kč, Vyšlo: 13.05.2020, Kategorie: Knihy | nezařazeno

DO 032 – Moje cesta životem i mimo život pozemský
Autor: Dagmar Popová
Nakladatelství: Dobešová
Nejen o boji se zhoubným onemocněním. „Chtějí mě zachránit způsobem,jak to oni umí,na který mají nástroje.Ale tento způsob je pro mne nepřijatelný…“
Recenze: Ne – Ukázka: Ne – Vaše názory: 0
Cena: 343.00 Kč, Vyšlo: 13.05.2020, Kategorie: Knihy | nezařazeno

NV 191 – Poslední šíp – Nešetřete si nic pro další život
Autor: Erwin R. McManus
Nakladatelství: Návrat
Žijte tak, abyste na konci života měli pocit, že jste vykonali vše, co jste vykonat měli. Žijte odvážně a směle – k tomu kniha vytrvale nabádá.
Recenze: Ne – Ukázka: Ne – Vaše názory: 0
Cena: 222.00 Kč, Vyšlo: 13.05.2020, Kategorie: Knihy | nezařazeno

PR 131 – Rady pánu Bohu, jak vylepšít svět
Autor: Aleš Palán
Nakladatelství: Prostor
vtipná sonda do našich strachů, komplexů, slabostí, chyb a malicherností, se kterými bychom se určitě nemuseli vypořádávat, kdyby jen Bůh trochu chtěl
Recenze: Ne – Ukázka: Ne – Vaše názory: 0
Cena: 230.00 Kč, Vyšlo: 13.05.2020, Kategorie: Knihy | nezařazeno

DF 035 – Okultní tradice cikánů
Autor: Pierre Derlon
Nakladatelství: Dauphin
vhled do tradic a zvyků kočovných cikánských kmenů, přehled magických a léčitelských praktik, tajná komunikace prostřednictvím značek či řeči rukou ..
Recenze: Ne – Ukázka: Ne – Vaše názory: 0
Cena: 361.00 Kč, Vyšlo: 12.05.2020, Kategorie: Knihy | nezařazeno

EM 200 – Přírodní antibiotika a antivirotika v kuchyni
Autor: Josef Jonáš
Nakladatelství: Eminent
Recenze: Ne – Ukázka: Ne – Vaše názory: 0
Cena: 278.00 Kč, Vyšlo: 12.05.2020, Kategorie: Knihy | nezařazeno

DK 138 – Život 3.0 – Člověk v éře umělé inteligence
Autor: Max Tegmark
Nakladatelství: Dokořán
Co se bude dít, až se nám podaří vytvořit umělou inteligenci (AI), která se svou silou vyrovná lidské? Jaká může být v nové situaci role člověka?
Recenze: Ne – Ukázka: Ne – Vaše názory: 0
Cena: 445.00 Kč, Vyšlo: 12.05.2020, Kategorie: Knihy | nezařazeno

FT 529 – Životopis jogína /2 – Paramhansa Jógánanda
Autor: Svámí Krijánanda
Nakladatelství: Fontána
Tato kniha začíná tam, kde Jógánandův proslulý „Životopis jogína“ skončil. Jógánandův blízký a přímý učedník svámí Krijánanda dokresluje obraz mistra.
Recenze: Ano – Ukázka: Ano – Vaše názory: 0
Cena: 361.00 Kč, Vyšlo: 12.05.2020, Kategorie: Knihy | nezařazeno