E-novinky k 13. 9. 2018

Dobrý den.

Níže zasíláme pravidelný seznam novinek za dobu od posledního mailu a přikládáme nové aktuality.

S pozdravem a přáním všeho dobrého

Jan Jelínek

—> Šťastny ať jsou všechny bytosti. <—
Jan Jelínek, knihkupectví Hledající, Za Pohořelcem 12,
169 00 Praha 6, tel. 220 873 250, mobil 776 453 310,
e-mail: info@hledajici.cz, http://www.hledajici.cz/
otevřeno: po-pá 10-18, ve středu do 20 hodin


„Přijďte jen tak – ta správná kniha si vás sama najde – Hledající.“


Vybíráme z novinek a doporučujeme:

Godi Keller: Škola srdce(m)

Kniha s podtitulem „waldorfské inspirace a proměny současné pedagogiky“ se zamýšlí nad nelehkým úkolem rodiče, který má vybrat pro své dítě vhodnou základní školu. Poznatky pak vychází především z autorovy více než třicetileté zkušenosti waldorského učitele, ale také pedagogických kurzů, které vede v současné době v Norsku, Slovinsku, Lotyšsku, Maďarsku, Švédsku, Česku a na Islandu. Ukázky najdete v detailu knihy.

Škola srdce - obálka


Veronika Kovářová: Životní nadhled

Každý máme svou jedinečnou cestu, jak dospět ke smysluplnému a naplňujícímu obrazu života. Životní nadhled nám tuto cestu bezpochyby usnadní. Stejně tak nám může pomoci i stejnojmenná kniha, ukázky z níž najdete v jejím detailu.

Životní nadhled - obálka


Mooji: Hlubší než nebe, větší než prostor

Pro nalezení Pravdy není důležité znát příliš mnoho věcí. Důležité je však věnovat pozornost tomu, co s vámi hluboce rezonuje … Ukázka v detailu knihy.

Hlubší než nebe - obálka


Satya Singh: Jógová kniha o životě a smrti

Na otázky smrti a umírání odpovídá autor z hlediska prastaré jógové tradice, kde je smrt chápána nikoliv jako konec, nýbrž jako transformace.

Kniha je doplněna osmi jógovými sestavami a osmnácti meditacemi. Ukázka jednoho cvičení na přípravu k procesu odpoutání s názvem „kufr“ je potom v detailu knihy. Podívejte se.

Jógová kniha - obálka


Výstava Ezotera Praha 15. – 16. 9. 2018 – přijďte si vybrat přívěsek zdarma

Již tradičně se účastníme výstavy konající se na pražském Pankráci (hala TJ Pankrác, Lomnického 1, Praha 4 – u metra C Pražského povstání).

Vstup do prodejní části výstavy a přednáškové učebny v přízemí je bezplatný, ostatní přednášky jsou zpoplatněny celodenní částkou ve výši 165 Kč.

Můžete se tak těšit například na léčitele a terapeuta Josefa Kaplana, vyhledávanou terapeutku Wahlgrenis či výklad karet u Petry Sýkorové, která s naším knihkupectvím spolupracuje, a bude mít stolek přímo u našeho stánku.

Pro tentokrát jsme navíc připravili pro každého, kdo se u našeho stánku zastaví, přívěsek v podobě kamínku s očkem. Přihlaste se o něj. Kamínek je opatřen kovovým očkem k provléknutí závěsu, jejž si můžete v případě zájmu dokoupit. Akce platí do vyčerpání zásob, předpokládáme však, že se dostane na všechny. Zásoby jsou dostatečné, fotografie níže ilustrativní.

Výstava je otevřena v sobotu od 10 do 19 hodin, v neděli pak od 10 do 18 hodin. Těšíme se na Vás. Bližší podrobnosti a program najdete zde.


Rozhovor s Věrou Nosálovou

K autorčiným knihám přibyl i nový rozhovor, poskytnutý pro naše knihkupectví. Najdete jej zde.

Částečné zatmění - obálka  Slunce zapadá na východě - obálka


Šalvěj a další vykuřovadla – doplněny zásoby


Velká část knih z nakladatelství Dobra zlevněna na 92 Kč

Astrologie vztahu, Čarodějova učednice, Fenomén Castaneda, Jak nás milují andělé, Kořeny astrologie, Kundalini pro začátečníky, Meditace – osmibodový program, Mýtus o Šibalovi, Pozvání, a další

Fenomén Castaneda - obálka


Doplněny zásoby:

Hana Poltikovičová: Pomerančová vůně chce tančit

Milí spoludospělí, pokud si myslíte, že vaše malé děti jsou jen hloupí křiklounci, kteří nic nechápou a ničemu nerozumějí, šeredně se pletete. Mají nás na háku. A vědí všechno, co jsme v jejich věku věděli i my – jenže jsme to během let zapomněli…

Pomerančová vůně - obálka


Miroslav Nevrlý: Karpatské hry

Kniha oslovující duši. Niterné popisy rumunských pohoří a „hry“ propojující s přírodou vás jistě nenechají chladnými a brzy vyrazíte do lesů blízkých či vzdálenějších. Ukázka v detailu knihy.

Karpatské hry - obálka


Slovensko – další podání 26. 9. 2018

Uzávěrka objednávek pro toto podání je v pátek 21. 9. 2018, 10:00 hod.. Do této doby musíme obdržet objednávku a v případě platby předem též platbu. Poštovné na Slovensko je při zasílání na dobírku 4 eura, při platbě převodem pak 2,4 eur. Cena knih je stejná jako v ČR, pouze přepočítaná aktuálním kurzem na eura.


Kurýr po Praze – každý pátek rozvážíme zásilky zdarma

Stále platí, že zásilky nad 800 Kč Vám v případě zájmu rádi doručíme zdarma až domů. Po Praze každý pátek mezi 18. a 21. hodinou a po Brně vždy v den, kdy jedeme na Slovensko, a to mezi 10. a 12. hodinou.


Seznam novinek v knihkupectví od 4. do 11. 9. 2018 (další podrobnosti zde):

FT 465 – Hlubší než nebe, větší než prostor
Autor: Mooji
Nakladatelství: Fontána
Pro nalezení Pravdy není důležité znát příliš mnoho věcí. Důležité je však věnovat pozornost tomu, co s vámi hluboce rezonuje …
Recenze: Ne – Ukázka: Ano – Vaše názory: 0
Cena: 352.00 Kč, Vyšlo: 07.09.2018, Kategorie: Knihy | nezařazeno

PG 296 – Kameny a jak jim rozumět – úvod do léčení krystaly
Autor: Cassandra Easonová
Nakladatelství: Euromedia
Kameny v sobě skrývají velká tajemství. Jak je využít v praktickém životě? Doma, na zahradě, na pracovišti, ale i pro lásku a pohodu…
Recenze: Ne – Ukázka: Ne – Vaše názory: 0
Cena: 185.00 Kč, Vyšlo: 07.09.2018, Kategorie: Knihy | nezařazeno

NX 053 – Zhubni díky tukům
Autor: Mark Hyman
Nakladatelství: Noxi
tuky jako klíč k ideální tělesné hmotnosti a plnému zdraví; rostoucí objem poznatků dokládá, že tuky dokážou působit velmi kladně
Recenze: Ne – Ukázka: Ne – Vaše názory: 0
Cena: 334.00 Kč, Vyšlo: 07.09.2018, Kategorie: Knihy | nezařazeno

LF 002 – Životní nadhled
Autor: Veronika Kovářová
Nakladatelství: vlastní náklad
Nepříjemné životní situace jsou nezbytné, abychom se posunuli. Chce se po nás, abychom učinili změny ve prospěch kvalitnějšího života…
Recenze: Ano – Ukázka: Ano – Vaše názory: 0
Cena: 307.00 Kč, Vyšlo: 07.09.2018, Kategorie: Knihy | nezařazeno

GG 061 – Ruce světla – Léčení a lidské energetické pole
Autor: Barbara Brennan
Nakladatelství: Dobrovský
komplexní kniha o lidském energetickém poli – auře; procvičování schopnosti vidět a interpretovat auru, léčení sebe i ostatních; 2. vydání
Recenze: Ne – Ukázka: Ne – Vaše názory: 2
Cena: 325.00 Kč, Vyšlo: 05.09.2018, Kategorie: Knihy | Léčitelství

+ byly doplněny krátké anotace u novinek z minulého období, které tam v době rozesílání chyběly – najdete je na stránkách novinek zde