Archiv pro rubriku: Aktuality

image_pdfimage_print

Desáté „říjnové odpočítávání“ začíná v pondělí 3. 10. 2016

Blíží se začátek již 10. ročníku říjnového odpočítávání – výprodeje vybraných knih za stále se snižující ceny od 29 Kč (3. 10.) až po 1 Kč za knihu (31. 10.).

V pondělí 3. 10. začínáme na jednotné ceně 29 Kč za knihu, každý další den se pak cena o korunu snižuje. Záleží na vás, zda přijdete zpočátku, kdy je výběr největší nebo ke konci odpočívání, kdy je cena již opravdu symbolická.

Zpočátku bude k dispozici přes 1200 ks knih, které jsou rozmístěny na stolech v antikvariátu a další v krabicích ve vstupní chodbě.

Podrobnosti o odpočítávání včetně fotografií knih v nabídce naleznete zde.

Odpočítávání

Kniha ti sluší – prémiové CD ke každému odběru nad 500 Kč

Připojujeme se k akci „kniha ti sluší“! I u nás tak můžete obdržet prémiové CD s autorskými čteními českých autorů. CD obdržíte zdarma ke každé objednávce nebo nákupu knih nad 500 Kč. Kromě toho tímto přispějete nadaci Světluška a Leontinka, neboť CD pro vás nakupujeme a výtěžek je ve prospěch právě zmíněných nadací.

Akce probíhá v týdnu od 18. do 23. 4.. Bonusové CD prosím objednávejte zde (platí do vyprodání zásob). Při nákupu v knihkupectví jej obdržíte automaticky. Další podrobnosti o projektu naleznete zde.

Těšíme se na Vaši návštěvu v tomto týdnu.

Kniha ti sluší

OBSAH DÁRKU – AUDIOKNIHY Kniha ti sluší

Michal Viewegh
• Ukázka z knihy Biomanžel, vydané nakladatelstvím Druhé město v roce 2015 | Copyright © Michal Viewegh, 2015

Radka Denemarková
• Horká čočková polévka, Podkova pro štěstí: ukázky z knihy Peníze od Hitlera – Letní mozaika, vydané vydavatelstvím Host v roce 2009 | Copyright © Radka Denemarková, 2006

Bogdan Trojak
• Ukázka z rukopisu Ztracená varta | Copyright © Bogdan Trojak, 2015

Josef Formánek
• Dopis dceři, Karel Štěstí: ukázky z knihy Prsatý muž a zloděj příběhů, vydané nakladatelstvím Smart Press v roce 2008 | Copyright © Josef Formánek, 2003, 2008

Halina Pawlowská
• Piknik s vyhlídkou, Profesorky z googlu: ukázky z knihy Manuál zralé ženy, vydané nakladatelstvím Motto v roce 2015 | Copyright © Halina Pawlowská, 2015

Václav Větvička
• Ukázka z knihy Moje vzpomínková dobrá jitra, vydané nakladatelstvím Vašut v roce 2004 | Copyright © Václav Větvička, 2004
• Ukázka z knihy Korálky na šňůrce života, vydané nakladatelstvím Vašut v roce 2012 | Copyright © Václav Větvička, 2012
• Ukázka z knihy Poutník okouzlený rodnou zemí, vydané nakladatelstvím Vašut v roce 2010 | Copyright © Václav Větvička, 2010
• Ukázka z knihy Pod dubem, za dubem, vydané nakladatelstvím Vašut v roce 2015 | Copyright © Václav Větvička, 2015

Václav Kahuda
• Ukázka z knihy Vítr tma přítomnost, vydané nakladatelstvím Druhé město v roce 2014 | Copyright © Václav Kahuda, 2014

Petra Soukupová
• Povídka Jablko | Copyright © Petra Soukupová, 2011

Michal Šanda
• Ukázka z knihy Dopisy, vydané nakladatelstvím Dybbuk v roce 2009 | Copyright © Michal Šanda, 2009

Petr Stančík
• Ukázka z rukopisu Andělí vejce | Copyright © Petr Stančík, 2016

 

Osvícení

Osvícení zdarma, pobyt ve tmě za polovinu

Dnešní den si dovolíme v poněkud lehčím tónu. S osvícením je to těžké, protože (alespoň my) přesně nevíme, co k němu nakonec povede. Jestli to bude nějaká kniha, může mít nakonec titulek pravdu, protože všechny z antikvárních knih si u nás opravdu můžete půjčit zdarma.

Nicméně: shodou okolností se k nám zrovna v této době dostalo 20 výtisků „Osvícení“ Eduarda Tomáše. Kniha byla delší dobu vyprodána a nyní se ještě omezené množství, které bylo kdesi zapomenuté, objevilo. Zdarma však bohužel není, nicméně cena není díky staršímu datu vydání nijak dramatická.

Osvícení
Osvícení

A co se týče pobytu ve tmě? Tady je sleva zcela pravdivá, ovšem závislá na tom, zda se nám prostory, které plánujeme, opravdu podaří vybudovat. Chtěli bychom toho docílit někdy koncem léta. Pokud si tedy dnes (1. 4.) o slevu napíšete e-mailem a prostory budou v provozu, je sleva 50 % z týdenního pobytu vaše. Využít ji můžete po dobu jednoho roku od otevření prostor.

Přijďte na festival Evolution 18. – 20. 3. 2016

Již jako tradičně vystavujeme na festivalu Evolution, který se koná na pražském Výstavišti v Holešovicích od pátku 18. 3. do neděle 20. 3..

Těšit se můžete na širokou nabídku novinek i stále oblíbenějších antikvárních knih se slevou 50 %.

Kromě toho bude k dispozici komplet „Totemová zvířata“ za veletržní cenu 330 Kč.

Totemová zvířata - obálka
Totemová zvířata – obálka

Ke každému nákupu nad 500 Kč pak obdržíte knihu zdarma (na výběr z několika možností). Platit můžete kromě hotovosti též embosovanými kartami Visa nebo EC/MC.

Těšíme se tedy na setkání na této esoterické „události roku“.

Bližší podrobnosti o festivalu naleznete zde.

Oslava 25. výročí založení knihkupectví

V pátek 15. 1. 2016 proběhla oslava ve dvou částech. Během provozní doby jsme přichystali různé výhody pro zákazníky. Kromě slevy 50 % na antikvariát byly rozdávány knihy zdarma ke každému nákupu, vařen čaj a sbírány e-maily pro večerní slosování o průkazku Kruhu Hledající. Kromě toho bylo přichystáno malé pohoštění a promítaly se fotky z historie knihkupectví.

Večer pak pokračoval posezením v kruhu současných i bývalých zaměstnanců a několika hostí. Všem moc děkujeme za účast. Cítili jsme se příjemně.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Únor 2016 – antikvariát za polovinu

Již jako tradičně se můžete po celý únor těšit na slevu 50 % na všechny antikvární knihy.

První pracovní den (pondělí 1. 2.) je vyhrazen pouze pro osobní návštěvníky knihkupectví, počínaje dalším dnem pak začne sleva platit i v internetovém obchodě, přičemž začnou být možné též rezervace a vyzvedávání na obou odběrných místech.

Sleva v internetovém obchodě začne být aktivní po ukončením pracovní doby prvního  dne vyhrazeného pro osobní návštěvu a provedení aktualizace (tedy v pondělí 1. 2. v 18:00 hodin).

Seznamy antikvárních knih najdete na obvyklých místech s tím, že obsahově jsou platné již nyní, ale slevy budou přepnuty až ve výše uvedenou dobu.

Chcete-li upozornit, jakmile budou slevy zapnuty, můžete si zapnout sledování naší stránky na Facebooku, kam informaci umístíme.

Z počátku výprodeje bude k dispozici přibližně 3400 knih, v průběhu měsíce se pak nabídka obvykle znatelně sníží, protože prodeje bývají o dost větší než nové výkupy.

 

Přijďte v pátek 15. 1. 2016 – slavíme 25. výročí

25 let
25 let

U příležitosti 25 let od založení knihkupectví jsme pro Vás připravili malou oslavu.

Můžete se tak těšit na:

  • slevu 50 % na antikvariát při osobní návštěvě po celý den
  • ke každému nákupu knihu zdarma (k vybrání z několika desítek titulů)
  • slosování o průkazku Kruhu Hledající, zanecháte-li svůj e-mail (losování proběhne v 18 hodin)
  • promítání dokumentů o historii knihkupectví
  • výstavku archivních Zpravodajů, razítek a dalších zajímavostí
  • čaj zdarma (v rámci našich možností a kapacit)

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Zpravodaje
Zpravodaje
IMG_2977
Sleva 50 % na antikvariát platí po celý den
Sovy
Sovy

Listopad – antikvariát za polovinu

Letos podruhé i v listopadu probíhá sleva 50 % na všechny antikvární knihy.

První pracovní den (pondělí 2. 11.) je vyhrazen pouze pro osobní návštěvníky knihkupectví, počínaje dalším dnem pak začne sleva platit i v internetovém obchodě, přičemž začnou být možné též rezervace a vyzvedávání na obou odběrných místech.

Sleva v internetovém obchodě začne být aktivní po ukončením pracovní doby prvního  dne vyhrazeného pro osobní návštěvu a provedení aktualizace (tedy v pondělí 2. 11. v 18:00 hodin).

Seznamy antikvárních knih najdete na obvyklých místech s tím, že obsahově jsou platné již nyní, ale slevy budou přepnuty až ve výše uvedenou dobu.

Chcete-li upozornit, jakmile budou slevy zapnuty, můžete si zapnout sledování naší stránky na Facebooku, kam informaci umístíme.

Odpočítávání

Pondělí 2. 11. – začíná sleva 50 % na antikvariát + vybrané knihy za 1 Kč

Pondělí 2. 11. je dvakrát zajímavý den

Letos poprvé nastal souběh dvou událostí v knihkupectví, a to konce „říjnového odpočítávání“ s prodejem knih po koruně a začátku slevy 50 % na antikvariát. Stalo se tak díky tomu, že 31. 10. připadlo na sobotu, čímž její úlohu převzal nejbližší pracovní den, tedy pondělí 2. 11.. Obě akce probíhají současně v patře knihkupectví:

Konec říjnového odpočítávání

V týdnu od 2. do 6. 11. budou ceny knih z říjnového odpočítávání již stoupat. V pondělí budou knihy po koruně, v úterý po dvou korunách, až v pátek nastane definitivní konec odpočítávání po 5 Kč/ks. Aktualizovaný stav beden, ze kterých je možno vybírat (k 26. 10.), a další podrobnosti najdete zde.

Listopad: pravidelný výprodej antikvariátu za 50 %

Opět nastává každé tři měsíce opakovaný výprodej antikvariátu. První den (2. 11.) je vyhrazen pro přímé návštěvníky knihkupectví. Po uzavření obchodu tohoto dne (v 18:00 hod.) se ceny sníží i v internetovém obchodě, takže bude možno objednávat vše k zaslání poštou nebo vyzvednutí na jednom z výdejních míst. Na počátku měsíce je k dispozici přibližně 3300 knih. Seznamy knih najdete na dvou místech: jednak vše na jedné stráncesetříděné podle příjmení autora. Nebo v sekci „Antikvariát“ internetového obchodu.

Festival Evolution, stánek LK83 – ukázka z nabídky

Níže najdete pro ilustraci část antikvárních knih (200 ks) se slevou 50 %, které bereme na festival Evolution. Knihy budou k dispozici od 17. 4., 10:00 hod.. Těšíme se na Vaši návštěvu.

1x PG120 12 12 kroků k syrové stravě 10% 99.00 lze vrátit BePEK
1x NE017 37 2012 Apokalypsa v přímém 10% 99.50 lze vrátit BePEK
1x NE016 78 2012 Zlatá brána otevřena 10% 80.00 lze vrátit BePEK
1x VO081 21 Abeceda života 10% 225.00 lze vrátit BePEK
1x EB011 22 Ájurvédské recepty pro zd 10% 94.00 lze vrátit BePEK
1x EM001 53 Alternativní medicína 10% 99.50 lze vrátit BePEK
1x AM015 19 Amorův šíp 10% 124.00 lze vrátit BePEK
1x K1017 16 Andělé nám dávají odpověď 10% 124.50 lze vrátit BePEK
1x K1017 15 Andělé nám dávají odpověď 10% 124.50 lze vrátit BePEK
1x K1013 8 Andělé nám pomáhají zvlád 10% 99.50 lze vrátit BePEK
1x SC020 22 Astrologie a její upotřeb 10% 99.50 lze vrátit BePEK
1x PM040 21 Aura – soma 10% 135.00 lze vrátit BePEK
1x EM045 19 Ayahuasca aneb Tanec s Bo 10% 69.50 lze vrátit BePEK
1x PG053 23 Bílá a černá magie /Pragm 10% 49.00 lze vrátit BePEK
1x VG005 12 Bílý Dominikán 10% 129.50 lze vrátit BePEK
1x PQ025 29 Bohatý táta – chudý táta 10% 124.00 lze vrátit BePEK
1x PH102 16 Budíček lidstva – 2012 a 10% 119.50 lze vrátit BePEK
1x KK018 93 Celestinské proroctví 10% 120.00 lze vrátit BePEK
1x MF078 13 Cesta k vnitřní síle 10% 124.50 lze vrátit BePEK
1x PF042 39 Cesta ke štěstí – průvodc 10% 130.00 lze vrátit BePEK
1x NV017 5 Cesta na Kiribati 10% 114.50 lze vrátit BePEK
1x F2079 27 Cesta posílení -Plejádská 10% 144.00 lze vrátit BePEK
1x E2085 5 Co bude po roce 2012 10% 129.00 lze vrátit BePEK
1x NX023 1 Cukr a sůl /Noxi/ – román 10% 99.50 lze vrátit BePEK
1x AN093 6 Cvičebnice k objednávkám 10% 114.50 lze vrátit BePEK
1x PG131 10 Čtyři pilíře smyslu život 10% 99.00 lze vrátit BePEK
1x PT018 7 Další příběhy pro potěchu 10% 57.50 lze vrátit BePEK
1x OX100 8 Dar Světla 10% 66.50 lze vrátit BePEK
1x GE015 53 Dobrodružství sebeobjevov 10% 141.00 lze vrátit BePEK
1x SO028 36 Dokonalá očista těla – oč 10% 149.00 lze vrátit BePEK
1x JM004 25 Doteky světla 10% 97.50 lze vrátit BePEK
1x DU049 16 Drgdršjavivéka – podstata 10% 99.50 lze vrátit BePEK
1x NX007 31 Duchovní zákony – Poznáva 10% 149.00 lze vrátit BePEK
1x MF159 2 Duševní ochrana 10% 124.50 lze vrátit BePEK
1x EC064 6 Edgar Cayce – Začněte nov 10% 74.50 lze vrátit BePEK
1x NA001 7 Elementálové – duchové př 10% 122.50 lze vrátit BePEK
1x GA015 26 Emanuelova kniha 10% 74.50 lze vrátit BePEK
1x MI020 21 Esence 10% 137.50 lze vrátit BePEK
1x EN044 3 Esoterické Irsko /1 10% 149.50 lze vrátit BePEK
1x F2055 15 Etikoterapie – Záhada nem 10% 184.00 lze vrátit BePEK
1x OT005 4 Feng shui – harmonie v pa 10% 149.50 lze vrátit BePEK
1x AT006 16 Galaktická transformace 2 10% 130.00 lze vrátit BePEK
1x P1003 4 Gestalt psychoterapie 10% 193.50 lze vrátit BePEK
1x K1003 22 Hluboké rány v duši 10% 89.50 lze vrátit BePEK
1x PM016 30 Homeopatie – víc než léčb 10% 99.50 lze vrátit BePEK
1x AR067 5 Hovory s porodní bábou 10% 99.00 lze vrátit BePEK
1x SY007 38 Iluze 10% 108.50 lze vrátit BePEK
1x FB026 32 Indigové děti – nová gene 10% 99.00 lze vrátit BePEK
1x AN120 3 Indigový svět 10% 119.50 lze vrátit BePEK
1x V1006 23 Já řídím 10% 85.00 lze vrátit BePEK
1x BE090 4 Jak naplno využít sílu sv 10% 129.50 lze vrátit BePEK
1x TA005 36 Jak se zbavit starostí a 10% 124.50 lze vrátit BePEK
1x AR068 11 Jako řeka, jež plyne (vyp 10% 99.00 lze vrátit BePEK
1x ZZ280 1 Jih Indie – turistický pr 10% 394.00 lze vrátit BePEK
1x VE006 16 Jitro kouzelníků 10% 149.50 lze vrátit BePEK
1x AL074 3 Jonathan Strange – pan No 10% 199.00 lze vrátit BePEK
1x CE028 9 K pramenům (2. vydání) 10% 120.00 lze vrátit BePEK
1x ST032 11 Každá maminka je Mozart 10% 94.50 lze vrátit BePEK
1x N1001 8 Když „promiň“ nestačí (Pě 10% 105.00 lze vrátit BePEK
1x FT045 13 Keltská přírodní magie 10% 149.00 lze vrátit BePEK
1x MB010 2 Kneippova kuchařka 10% 99.50 lze vrátit BePEK
1x HO009 23 Kniha Dzyan 10% 114.50 lze vrátit BePEK
1x PT017 10 Kniha o lásce a přátelstv 10% 157.50 lze vrátit BePEK
1x VN005 12 Kniha o masáži 10% 59.50 lze vrátit BePEK
1x EM009 20 Kniha, která léčí 10% 99.50 lze vrátit BePEK
1x EU161 17 Kódy vědomí 10% 164.00 lze vrátit BePEK
1x DH046 36 Koncept kontinua 10% 99.00 lze vrátit BePEK
1x DA027 9 Křišťál a cesta světla (d 10% 149.00 lze vrátit BePEK
1x EE059 8 Květa Fialová – štěstí ta 10% 114.50 lze vrátit BePEK
1x EE051 27 Léčení – zázrak v nás 10% 124.50 lze vrátit BePEK
1x PM007 25 Léčení těla a mysli 10% 49.00 lze vrátit BePEK
1x RY027 3 Lenosti … buď pozdraven 10% 99.50 lze vrátit BePEK
1x KY003 16 Lílá amrit (Maháprabhudží 10% 174.50 lze vrátit BePEK
1x HY025 4 Logické proroctví 10% 215.00 lze vrátit BePEK
1x MT034 4 Magická padesátka 10% 99.50 lze vrátit BePEK
1x EM043 29 Magie života /Eminent/ 10% 89.50 lze vrátit BePEK
1x P5031 8 Malý princ v nás 10% 97.50 lze vrátit BePEK
1x RS021 10 Mapy extáze (staré brožov 10% 34.00 lze vrátit BePEK
1x VB068 10 Marihuana /Votobia/ 10% 64.50 lze vrátit BePEK
1x PR032 2 Máte neklidné dítě? 10% 79.50 lze vrátit BePEK
1x F2040 25 Mayský kalendář – Průvodc 10% 144.00 lze vrátit BePEK
1x P4051 33 Mayský kód 10% 124.00 lze vrátit BePEK
1x MD005 45 Meditace – Dokonalost člo 10% 99.50 lze vrátit BePEK
1x EE064 7 Měj rád skutečnost 10% 124.50 lze vrátit BePEK
1x KK046 32 Mentální trénink /Fontána 10% 144.00 lze vrátit BePEK
1x IK066 6 Měsíční znamení – Luna od 10% 89.50 lze vrátit BePEK
1x TB016 1 Mipam – lama s Paterou mo 10% 112.50 lze vrátit BePEK
1x F2083 2 Mistrovská kniha reiki 10% 129.00 lze vrátit BePEK
1x IK102 10 Moc 10% 149.50 lze vrátit BePEK
1x P4091 13 Moc a síla přesného záměr 10% 130.00 lze vrátit BePEK
1x KK001 105 Moc podvědomí 10% 110.00 lze vrátit BePEK
1x PQ027 126 Moc přítomného okamžiku 10% 114.00 lze vrátit BePEK
1x DK005 3 Mrtvá kočka – sbírka zeno 10% 62.50 lze vrátit BePEK
1x EM052 17 Můj život s alternativní 10% 99.50 lze vrátit BePEK
1x V1013 33 Muž nebo žena ? 10% 106.50 lze vrátit BePEK
1x ST048 1 Myšlení uzdravuje 10% 74.50 lze vrátit BePEK
1x DL010 3 Na druhé straně věčnosti 10% 79.50 lze vrátit BePEK
1x AU021 22 Naučte se vidět auru 10% 74.50 lze vrátit BePEK
1x SG017 37 Návrat pokojného bojovník 10% 130.00 lze vrátit BePEK
1x OD026 2 Nebe nemá dno 10% 114.50 lze vrátit BePEK
1x TA038 14 Nekažte si život maličkos 10% 85.00 lze vrátit BePEK
1x PU005 2 Nenechte si ubližovat 10% 134.00 lze vrátit BePEK
1x MF067 7 Nic není nemožné /Metafor 10% 114.50 lze vrátit BePEK
1x SY033 9 Nikdo není daleko 10% 93.50 lze vrátit BePEK
1x TG027 100 Nové poselství z Prahy 10% 95.00 lze vrátit BePEK
1x EF007 27 O magii, lásce a sexu 10% 84.50 lze vrátit BePEK
1x DC011 10 O smrti a znovuzrození – 10% 125.00 lze vrátit BePEK
1x FI009 41 Objednáváme si z vesmíru 10% 94.50 lze vrátit BePEK
1x ZZ233 1 Objevování starého Egypta 10% 20.50 lze vrátit BePEK
1x IK098 3 Očistné kúry pro zdraví 10% 114.50 lze vrátit BePEK
1x FB059 1 Od normálního ke zdravému 10% 119.00 lze vrátit BePEK
1x PO089 5 Opětovný příchod Krista a 10% 105.00 lze vrátit BePEK
1x DL005 4 Optimisté žijí déle 10% 99.50 lze vrátit BePEK
1x GE026 43 Otevírání dveří do nitra 10% 74.00 lze vrátit BePEK
1x TA001 19 Parapsychologie od A do Z 10% 31.50 lze vrátit BePEK
1x MB025 1 Plánovací buňka – Občan j 10% 119.50 lze vrátit BePEK
1x FT169 7 Plejádská světelná zasvěc 10% 149.00 lze vrátit BePEK
1x MT002 23 Pomoz si sám, stejně ti n 10% 89.50 lze vrátit BePEK
1x KK029 54 Poselství od protinožců 10% 119.50 lze vrátit BePEK
1x PB007 24 Poselství pro Kmen mnoha 10% 138.50 lze vrátit BePEK
1x VB055 40 Potraviny – lék náš vezde 10% 79.50 lze vrátit BePEK
1x VB096 15 Potraviny – zázračné léky 10% 139.50 lze vrátit BePEK
1x PG016 32 Probuzení – Průvodce plné 10% 90.00 lze vrátit BePEK
1x DL058 8 Proč jsme nemocní 10% 129.50 lze vrátit BePEK
1x DU039 10 Proč nejíst maso 10% 32.50 lze vrátit BePEK
1x EU154 5 Proměny duší 10% 199.00 lze vrátit BePEK
1x VS027 20 Prorok – Zahrada prorokov 10% 99.00 lze vrátit BePEK
1x EN056 11 Psychoenergetika /1 – Léč 10% 149.50 lze vrátit BePEK
1x PL069 22 Psychologie budoucnosti / 10% 199.00 lze vrátit BePEK
1x EM090 38 Psychotronika pro každého 10% 29.50 lze vrátit BePEK
1x EC016 6 Realizace – metoda úspěšn 10% 79.50 lze vrátit BePEK
1x GF012 7 Sáí Bábá – Avatár 10% 84.50 lze vrátit BePEK
1x GF009 11 Sáí Bábá – Muž zázraků 10% 84.50 lze vrátit BePEK
1x GR018 16 Sám sobě psychologem 10% 89.50 lze vrátit BePEK
1x TT017 11 Shiatsu – cesta ke zdraví 10% 149.50 lze vrátit BePEK
1x KK115 17 Schody do nebe 10% 129.50 lze vrátit BePEK
1x CO006 10 Slepičí polévka pro duši 10% 79.50 lze vrátit BePEK
1x RB027 5 Sluneční znamení v praxi 10% 124.50 lze vrátit BePEK
1x MD001 28 Smrt a znovuzrození 10% 124.50 lze vrátit BePEK
1x EU126 9 Smysl změn 2012 a další v 10% 174.00 lze vrátit BePEK
1x CH003 11 Snář egyptsko-perský a ch 10% 60.00 lze vrátit BePEK
1x CH003 8 Snář egyptsko-perský a ch 10% 60.00 lze vrátit BePEK
1x PM070 32 Světelná rodina – Vývoj z 10% 119.00 lze vrátit BePEK
1x BS007 4 Světlo – Lék budoucnosti 10% 145.00 lze vrátit BePEK
1x CA005 18 Světlo géniů 10% 90.00 lze vrátit BePEK
1x MF095 20 Šifra mistra Leonarda 10% 149.00 lze vrátit BePEK
1x FN021 29 Šokující pravda o vodě 10% 89.00 lze vrátit BePEK
1x E2032 3 Štěstí bez podmínek 10% 114.00 lze vrátit BePEK
1x BN023 4 Štěstí přeje připraveným 10% 92.00 lze vrátit BePEK
1x K1035 62 Tajemství – The secret 10% 149.50 lze vrátit BePEK
1x IK119 2 Tajemství božích věcí 10% 134.50 lze vrátit BePEK
1x EC046 26 Tajemství kroniky Ákáše – 10% 84.50 lze vrátit BePEK
1x TA007 14 Tajemství lásky 10% 69.50 lze vrátit BePEK
1x IK060 6 Tajemství magie 10% 149.50 lze vrátit BePEK
1x ZY093 16 Tajemství mužů – staré br 10% 31.00 lze vrátit BePEK
1x EN055 12 Tajemství proměn 10% 114.50 lze vrátit BePEK
1x SJ064 7 Tajemství přítomnosti – D 10% 100.00 lze vrátit BePEK
1x PL094 7 Tajemství výchovy šťastný 10% 92.50 lze vrátit BePEK
1x RI034 9 Tao – Výbor z klasických 10% 99.00 lze vrátit BePEK
1x AN122 3 Tao zdravého stravování – 10% 149.50 lze vrátit BePEK
1x FF013 19 Techniky reiki – základní 10% 129.00 lze vrátit BePEK
1x OW010 3 Tekuté slunce 10% 124.50 lze vrátit BePEK
1x FT019 6 Tři duše na boso – medita 10% 124.00 lze vrátit BePEK
1x EZ010 8 Tulák po světech (Třetí d 10% 75.00 lze vrátit BePEK
1x EN075 25 Tvůj život má cíl 10% 124.50 lze vrátit BePEK
1x GG072 13 Umění sexuální magie 10% 99.00 lze vrátit BePEK
1x EG071 11 Umění žít 10% 69.00 lze vrátit BePEK
1x JF002 8 Úvahy o životě – povídání 10% 170.00 lze vrátit BePEK
1x JF014 7 Úvahy o životě II – povíd 10% 170.00 lze vrátit BePEK
1x AG021 11 Valpuržina noc 10% 99.00 lze vrátit BePEK
1x PC015 7 Ve světle meditace 10% 189.50 lze vrátit BePEK
1x GT020 1 Večeře u Mahárádži a jiné 10% 73.50 lze vrátit BePEK
1x KK069 9 Velká kniha magie a čarov 10% 234.50 lze vrátit BePEK
1x GG029 35 Velká kniha o čakrách a k 10% 74.00 lze vrátit BePEK
1x PG079 9 Velká kniha relaxace 10% 70.00 lze vrátit BePEK
1x BO043 9 Věštění a synchronicita – 10% 106.00 lze vrátit BePEK
1x VQ079 7 Vlídná zbraň-Modlitby pro 10% 79.50 lze vrátit BePEK
1x CA008 37 Vnitřní smysl nového záko 10% 145.00 lze vrátit BePEK
1x AN095 1 Vše pro trochu lásky ? 10% 109.50 lze vrátit BePEK
1x KK007 31 Vyšší škola hypnózy 10% 99.50 lze vrátit BePEK
1x E2061 31 Využití prány 10% 134.00 lze vrátit BePEK
1x EU085 36 Výživa podle pěti element 10% 114.00 lze vrátit BePEK
1x EC023 24 Vzestup – nová zasvěcení 10% 124.50 lze vrátit BePEK
1x DG032 9 Vzpomínky na Atlantidu /N 10% 34.50 lze vrátit BePEK
1x FN056 30 Záhada nemoci a uzdravení 10% 119.00 lze vrátit BePEK
1x DG079 5 Záhadný drak /NEJ/, svaze 10% 54.50 lze vrátit BePEK
1x AR044 29 Záhir 10% 124.00 lze vrátit BePEK
1x GG006 58 Základní kniha o auře 10% 74.00 lze vrátit BePEK
1x GG080 66 Základní kniha o Reiki 10% 74.00 lze vrátit BePEK
1x MF079 8 Zapomeňte na vyjeté kolej 10% 114.50 lze vrátit BePEK
1x BB018 1 Zdeněk Hajný 10% 79.50 lze vrátit BePEK
1x EU152 7 Zdraví člověka a vnitřní 10% 164.00 lze vrátit BePEK
1x RB038 4 Zelené potraviny – když j 10% 47.50 lze vrátit BePEK
1x F1082 3 Znamení, symboly a Omen 10% 114.00 lze vrátit BePEK
1x PH104 1 Zvířata jsou naši bližní 10% 124.50 lze vrátit BePEK
1x KK142 2 Život – Vybrané citáty 10% 139.50 lze vrátit BePEK
1x CI051 1 Život je takový, jaký si 10% 140.00 lze vrátit BePEK
1x E2076 10 Život mezi životy – naše 10% 174.00 lze vrátit BePEK
1x JZ002 8 Život nemá zpátečku 10% 164.50 lze vrátit BePEK
1x KC002 53 Život po životě 10% 99.50 lze vrátit BePEK